Yaşam

28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aldatma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hile yeni bölümde neler olacak?

İhanet etmek Tims&B Productions imzalı, ilk bölümü 22 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yaptığı, senaryosunu Yıldız Tunç’un yazdığı, başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu’nun paylaştığı drama Türk televizyon dizisidir. 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aldatma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde hile ne olacak?

HİLE NE ZAMAN, NE ZAMAN?

Kopya her Perşembe 20:00’de ATV’de.

28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Aldatma 27.bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra 28.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı bugünkü bölümün ardından ATV’nin resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bu tuzaktan nasıl kurtulacak?

Güzide, Tarık’ı öldürmeye teşebbüsle suçlandığını duyunca şok olur. Tüm süreci olgunlukla karşılasa da perde arkasındaki asıl suçlu Yeşim’i hafife almamalıdır.

Babalarının ikiyüzlülüğüyle bir kez daha yüzleşmek üzere olan Oylum ve Ozan, bir yandan da kendi dertleri içinde boğulmaktadır. Oylum hamile olduğunu öğrendiğinde kendini hazır hissetmese de Behram’ın hisleri farklıdır. Zeliş’e her geçen gün daha da aşık olan Ozan, ilk kez sevdiği kadına sırtını dönmek zorunda kalacaktır.

Yeşim’in akıl oyunları Tarık’ın kafasını karıştırırken beklenmedik biri onun planlarını bozar. Tarık’ın entrikaları arasında sıkışıp kalan Sezai, ziyaretine gelen sürpriz bir isim sayesinde özgürlüğüne bir adım daha yaklaşır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

beklenmedik karşılaşma

Güzide’nin aldığı ağır yenilgi, Tarık ve Yeşim’in aralarının bozulmasına neden olur. Tarık, Yeşim’i hayatından çıkarmaya çalışırken, Yeşim yaptığı fevri hareketlerle kendini yeniden tuzağa düşürmek üzeredir.

Oylum kendini anne olmaya ve dokuz ay sonra dünyaya gelecek bir bebeğe hazır hissetmiyor. Çok zor zamanlarında yanında bulduğu Tolga ile duygusal anlar yaşar. Her şeyi yoluna koymak için bir hamle yapar ama bu kararın sonuçları onu korkutur.

Oltan’ı yenmek için kurduğu oyunda sıkışıp kalan Ozan, Tolga’yla birlik olur ve yeni bir plan yapar. Ancak işler beklendiği gibi gitmez.

ALDATMACA TAKIMI

Vahide Perçin – Güzide Yenersoy

Ercan Kesal – Ali Sezai Okumuş

Mustafa Uğurlu – Tarık Yenersoy

Yusuf Çim – Ozan Yenersoy

Cem Bender – Oltan Kaşifoğlu

Caner Şahin – Tolga Kaşifoğlu

Feyza Sevil Güngör – Oylum Yenersoy

Asena Giryken – Yeşim Denizeren

Cem Surgit – Ümit Özgüder

Meltem Baytok – Nazan Tokluca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu