Haber
Adana Demirsporlu Futbolcu Yusuf Erdoğan, Atatürk Bayrağıyla Sahayı Gezerek Konyaspor Galibiyetini Kutladı
![](https://mustafakemalpasahaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/adana-demirsporlu-futbolcu-yusuf-erdogan-ataturk-bayragiyla-sahayi-gezerek-konyaspor-galibiyetini-kutladi-Xkeu8ZSv.webp)
Süper Lig’in 10. haftasında Adana Demirspor ile Konyaspor karşı karşıya geldi. Maçı 3-0 kazanan Adana Demirsporlu futbolcu Yusuf Erdoğan, galibiyeti Atatürk bayrağıyla kutladı.
Yeni Adana Stadyumu’nda oynanan karşılaşma, Adana Demirspor’un 3-0 galibiyetiyle sona erdi.
![](https://mustafakemalpasahaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/adana-demirsporlu-futbolcu-yusuf-erdogan-ataturk-bayragiyla-sahayi-gezerek-konyaspor-galibiyetini-kutladi-0-fY823j5e.jpg)
Bitiş düdüğünün çalmasıyla birlikte, Adana Demirsporlu futbolcu Yusuf Erdoğan, hem zaferi hem de Cumhuriyetimizin 100. yılını Atatürk bayrağıyla kutladı.
![](https://mustafakemalpasahaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/adana-demirsporlu-futbolcu-yusuf-erdogan-ataturk-bayragiyla-sahayi-gezerek-konyaspor-galibiyetini-kutladi-1-hSWyDqhP.jpg)
İşte o anlar: ?