Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur Şanlıurfa’da konuştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, “Tüm engellemelere rağmen son dönemde 6’lı masadan ümidini kesen bazı dış mihraklar yine çeşitli senaryoları devreye soktu. İsveç.” dedim.

Uygur, Şanlıurfa temasları kapsamında partisinin bir otelde düzenlediği “Türkiye Asrın STK Buluşmaları”nda peygamberler şehri Şanlıurfa’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Bir dava hareketi olarak kurulan AK Parti’nin milletinden aldığı güçle oluşturduğu politikaları hayata geçirdiğini ifade eden Uygur, tüm engellemelere rağmen AK Parti’nin çalışma ve hizmet politikasının en güzel örneklerini hayata geçirdiğini ifade etti. .

AK Parti iktidarı döneminde yapılan çalışmalardan bahseden Uygur, “Artık yeni Türk Yüzyılı diyoruz. Türk asrının eşiğine geldiğimiz bu süreçte inşallah Türk asrının kapılarını birlikte açacağız. 20 yıllık müktesebatımız heybemizle dolu, STK’larımızın desteği.” dedi.

Türkiye’nin üretim, istihdam ve ihracata dayalı ekonomisiyle dünya ülkelerinin aksine büyüyen bir ekonomiye sahip olduğunu anlatan Uygur, Türk yüzyılına emin adımlarla yürümeye devam ettiklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her hafta bir ilde toplu açılışlarla yatırımları hayata geçirdiğini belirten Uygur, “Milletimizin desteğiyle, sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle yolumuza devam ediyoruz. Biz önem veren bir siyasi hareketiz. Görüş ve önerileriniz, kullanılan terimlerin mekanizmalarına dahil edilerek politika ve hizmetlerin oluşturulmasında bizim için çok önemli ve anlamlıdır.

Anayasa değişikliği ve emeklilik yaşını dolduranlara (EYT) ilişkin düzenlemelerin önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu’nda görüşüleceğini anlatan Uygur, halkın talep ve beklentileri doğrultusunda yürümeye devam ettiklerini kaydetti. her yolu kullanarak ulus.

Uygur konuşmasını şöyle tamamladı:

“Tüm engellemelere rağmen son dönemde 6’lı masadan umut kesmeyen bazı dış mihraklar çeşitli senaryoları yeniden devreye soktu. İsveç’teki olaylara hepimiz şahit olduk. Cumhurbaşkanımızın huzurunda, “Milletimizin tamamı bu idrakle bilmektedir ki, manevi değerlerimize, mukaddesiyetimize ve dinimize yönelik saldırılar bir plan dairesi içindedir. Bunu biliyor ve anlıyoruz ve milletimizin bu noktada öngörüsü var. Gerçekten de tüm engellere, tüm oyunlara, tuzaklara rağmen varız Sayın Cumhurbaşkanı.” Milletimizin önderliğinde milletimizin desteği ve öngörüsüyle yürümeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de Allah’ın izniyle milletimize umut olmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti MKYK Üyeleri Abdurrahman Kurt, Vildan Polat, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve STK temsilcileri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu