Haber

AK Parti’li Karahocagil: “Milletimizin hayat standardını yükseltmek en önemli hedefimizdir”

AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, “2023 bütçemizde en önemli hedefimiz, onur, refah ve güç getiren politikamızla milletimizin yaşam standardını yükseltmek ve geleceğe daha güvenle bakmasını sağlamaktır. ülkemize ve milletimize.” söz konusu.

Karahocagil, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda görüşülmeye başlanan 2023 Merkezi Yönetim Bütçesi’nin yatırım, üretim, istihdam odaklı bir yapıya sahip olduğunu belirtti. ihracat ve büyüme.

Bugüne kadar yapılanların üzerine koyarak hedefleri aşmaya kararlı olduklarını vurgulayan Karahocagil, “2023 bütçemizdeki en önemli hedefimiz milletimizin yaşam standardını yükseltmek ve geleceğe daha fazla bakmasını sağlamaktır. ülkemize ve milletimize haysiyet, refah ve güç katan politikamızla emin adımlarla ilerlemekteyiz.” dedi.

AK Parti hükümetleri döneminde ekonomik alanda yapılan yatırımları, istihdamı, düzleştirmeleri ve projeleri paylaşan Karahocagil, sürdürülebilir ve istikrarlı ekonomik büyüme, adil gelir dağılımı ve toplumsal refah amacıyla durmaksızın çalıştıklarını kaydetti. birçok ekonomik reformu hayata geçirdiler.

Karahocagil, “AK Parti hükümeti olarak temel ilkemiz, mali şeffaflık çerçevesinde, yaptığımız tüm çalışmaların kanıta dayalı bilgi ve belgelerle hesabını verebilmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu