Haber

Ankara’da bazı yollar 14 Mayıs’ta trafiğe kapatılacak

Ankara Emniyet Müdürlüğü, yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Milletvekili Seçimleri kapsamında Yüksek Seçim Kurulu (YSK) binası ve ilçe seçim kurulları çevresinde tedbir alınacağını bildirdi.

Bu kapsamda bugünden itibaren Salı günü yoğunluğun bitimine kadar Ihlamur Caddesi’nin Atatürk Bulvarı ile İzmir 1 Sokak arasındaki kısmı, Elgün Caddesi’nin Necatibey Caddesi ile İzmir 1 Sokak arasındaki kısmı YSK binası çevresinde ihtiyaç duyulması halinde, 16 Mayıs Ihlamur Caddenin Necatibey Caddesi ile Atatürk Bulvarı arasındaki kısmı ve Necatibey Caddesi’nin tamamı trafiğe kapatılacak.

Tedbirler kapsamında 14 Mayıs Pazar günü saat 08:00 itibari ile 9’uncu Cadde’nin Çankaya Geçici 1’inci İlçe Seçim Kurulu civarında bulunan Bişkek Caddesi ile 15’inci Cadde’nin ortasında kalan kısmına trafik sıkışıklığı olması , 15. Cadde’nin 9. ve 12. Caddeleri arasında yer alacaktır. Cadde ortasındaki kısım, Bişkek Caddesi’nin Çankaya Kesintisiz 2. İlçe Seçim Kurulu çevresinde yer alan Şehit Yavuz Oğuz Caddesi ile 24’üncü Cadde arasında kalan kısmı ihtiyaç halinde trafiğe kapatılacak.

1730 Sokak’ın Yenimahalle Geçici İlçe Seçim Kurulu çevresinde Batı Bulvarı ile Necdet Evliyagil Caddesi arasında kalan kısmı, Necdet Evliyagil Caddesi’nin 1728 Sokak ile 1730 Sokak arasında kalan kısmı Şehit Onur Doğan Sokak 309 Sokak yer almaktadır. Altındağ Geçici İlçe Seçim Kurulu çevresinde. Cadde ortasındaki kısım ve 310. Cadde ihtiyaç durumunda araç trafiğine kapatılabilir.

İstikbal Caddesi’nin Karaca Caddesi ile Derviş Caddesi’nin ortasındaki Pursaklar Kesintisiz İlçe Seçim Kurulu çevresi, 1622’nci Sokak ise Etimesgut Kesintili İlçe Seçim Kurulu çevresi ihtiyaç halinde trafiğe kapatılacak.

Keçiören Kesintisiz İlçe Seçim Kurulu çevresindeki 6’ncı Cadde’nin tamamı, Mamak Sürekli İlçe Seçim Kurulu çevresindeki Alkış Caddesi’nin tamamı ve bunlara bağlı tüm sokak ve caddeler ihtiyaç halinde trafiğe kapatılacak. (HABER MERKEZİ)

haberrefahiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu