Ekonomi

Bakan Nabati: Bu zafer her şeyini feda edeceklerin zaferidir

Nebati, otobüs üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim başarısı dolayısıyla AK Parti Mersin İl Başkanlığı önünde kutlama yapanlara seslendi.

Şehre geldiği ilk günden itibaren kendisini kucaklayanlara teşekkür eden Nebati, şunları söyledi:

“Bugün Türkiye’nin, ümmetin, milletin, bayrağın, devletin, vatanın günüdür. Konuştular, ‘hizmet’ dedik. Bize hakaret ettiler, ‘savaşmaya değil, kul olmaya geldik’ dedik. ‘ Tayyip Erdoğan gidiyor ne olursa olsun.” Dışarıdan aldıkları reçetelerle ‘Recep Tayyip Erdoğan gitsin bu vatan neresi olursa olsun biz onlara boyun eğmeye hazırız’ dediler. Zaferimizi huzur içinde kutlayacağız. , ötekileştirmeden, bir ve birlikte.

Muhalefetin milletin öngörüsünü anlayamadığını belirten Nebati, “Salgına, sonra savaşa, ardından depreme rağmen bu ülkenin ekonomisi güçlü. Bu zafer milletin, Cumhur İttifakının zaferidir. Kadınıyla, erkeğiyle, çocuğuyla, genciyle her şeyini vatan için feda edenler.Bu zafer zaferdir.Elhamdülillah ‘Ekonomi battı dolar bu kadar olur bu olmaz’ diyenlere inat. , bizimle dalga geçenlere de elhamdülillah.” söz konusu.

Seçim zaferini onurla kutlayacaklarını ve hizmete devam edeceklerini belirten Nebati, “İyi eğlenceler, sizin zaferinizi, bizim zaferimizi kutlayın ama biz hiçbir zaman onurumuzu kaybetmeyeceğiz. Farklı hazırlıklar yaptılar ama hep bir hayalin içindeydiler.” Dünya Ne dediler hep sosyal medyada söylediler.İşte sosyal medyanız işte gerçek.Çünkü sosyal medyanızda bayrak vatan devlet millet millet yok Küfür hakaret var. Gerçekte vatan vardır, bayrak vardır, millet vardır.” dedi.

“Bu devlet Allah’ın izniyle 21. yüzyıla damgasını vuracaktır”

Nebati, 5 yıllık görev süresi boyunca Mersin’i başka bir şehre çevireceklerini vurgulayarak, yerel seçimlerde AK Parti ile şehri taçlandıracaklarını vurguladı.

Cumhur İttifakı’nın kalbinin ülke için attığını belirten Nebati, şunları kaydetti:

“Zaferimizi tebrik ederiz, başarımız mağrur olsun. Zaferimizi şerefimizi kaybetmeden kutlamaya devam edeceğiz. 2 rekat namaz kılıp Allah’a hamd ederek zaferimize ulaşacağız. Allah’a şükredeceğiz. Ey insanlar, Yeter ki bizimle, bu milletle, devletle, Allah’la beraber olun inşallah 21. yüzyıla damgasını vurur. Bayraklar inmez, dualar susmaz. Yerli ve milli olan bizler üretme kabiliyetine sahibiz. ekonomide, diplomaside, sanayide, ulaşımda her şeyi yöneten ve biz bu millete inanıyoruz, o kaybedenler gibi değil, o kaybedenler efendilerinin yanında sadece gazetelerini okurlar, bu milletten geldiklerini unuturlar, biz de inanmayız. Biz bu milletin insanlarıyız ve Allah’ın izniyle yolumuza devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu