Haber

Bakın hangi ünlü ismin Sedai’si Yasak Elma’nın kardeşi! İşitme onun küçük dilini yuttu

Medyapım imzalı, ilk bölümü 19 Mart 2018’de yayınlanan, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun yaptığı, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yazdığı Yasak Elma yeni bölümleriyle devam ediyor.

6. bölümüyle ekrana gelen ve reyting rekorları kıran dizinin başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Şebnem Dönmez oturuyor.

Entrika dolu bölümlerle ekrana gelen dizi hem konusu hem de değişen ekibiyle göz dolduruyor.

Her dönem farklı oyuncularla yoluna devam eden dizinin üçüncü döneminde yer alan Bahtiyar Memili, Sedai karakterine hayat vermektedir.

Adanalı bir karakteri canlandıran Bahtiyar Memili, oyunculuk performansıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Bahtiyar Memili’nin oyunculuk performansı tesadüf değildi. Başarılı ismin, herkesin yakından tanıdığı ünlü bir kişinin ağabeyi olduğu ortaya çıktı.

İşte Sedai’nin kardeşi!

Kaçma Birader, Yedi Hoş Adam, Amber ve Kara Çizgi Roman gibi birçok projede yer alan Bahtiyar Memili, Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Sedai rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Başarılarıyla adından söz ettiren Memili, bu zamana kadar birçok projede yer alan usta oyuncu Necip Memili’nin kardeşidir. İkilinin kardeş olduğunu öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Bahtiyar Memili 1985 yılında Adana’da doğdu. İlk kez 2014 yılında ‘Kaçak’ dizisi ile kamera karşısına geçen Bahtiyar Memili; Ayrıca Kaçma Birader, Yedi Hoş Adam, Amber, Karakomik Sinemalar: Meczup gibi birçok yapımda rol aldı.

Aile Arası dizisinde Erdal Özyağcılar’ın lehçe danışmanlığını yapan Bahtiyar Memili, şimdilerde Sedai karakteriyle tanınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu