Haber

Başkan Türkyılmaz’dan Kahramanmaraş, Hatay ve Mersin’e ziyaret

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyıl . İlk olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Kahramanmaraş’ta görüşmeye gelen Önder Türkyılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde bölgedeki çalışmalar ve ihtiyaçlar hakkında bilgi aldı, gıda kolisi yardımlarını ulaştırdı.

Kahramanmaraş’ta belediyenin teknik ekibiyle birlikte enkaz kaldırma çalışmalarının devam ettiği bölgelerde incelemelerde bulunan Önder Türkyılmaz, yerinde tespit çalışmalarının ardından depremzedelerle toplantıya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti. ve esenlik.

Depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ın ardından Hatay’daki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Uyum Merkezi’ne giden Önder Türkyılmaz, Mudanya’da toplanan oyuncakları bölgedeki çocuklara dağıttı.

Son olarak Mersin’de Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ile görüşen Başkan Türkyılmaz, Mezitli’ye gelen depremzedeler için Mudanya’dan yola çıkan yardım tırını teslim etti. Maz, Kahramanmaraş, Hatay ve Mersin’de depremzedelere yönelik çalışmaları yerinde inceledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberpamukkale.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu