Yaşam

Boşandılar mı? Yalıçapkını Fragmanına Yorumlar Yağdı Ferit, Seyran İçin Köşkten Kaçtı!

Star TV ekranlarının yıldızlarla dolu dizisi Yalıçapkını her bölümde olduğu gibi son bölümüyle de kalbimizi ağzımıza getirdi. Ferit ile Seyran’ın boşanma davasının görüldüğü 31. bölüm tam bir gerilimde sonlanırken, dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit’in Seyran için konaktan kaçışı seyircilerin beklediği kavuşma sahnesini beraberinde getirdi. İşte Kingfisher fragmanından gelen yorumlar…

Star TV’nin en sevilen yapımlarından biri olan Yalıçapkını, geçtiğimiz hafta yayınlanan 31. bölümüyle hepimizin kalbini paramparça etti.

Gururları aşklarının önüne geçen Seyran ve Ferit’in boşanma davasını izlediğimiz 31. bölüm sonu tam bir gerilimle biterken, dün akşam yayınlanan 32. bölüm fragmanı çıtayı yükseltecek türdendi.

Ama önce 32. bölüm fragmanını sizlere bırakalım:

Seyran’ın mahkeme salonunda bayılmasıyla başlayan fragmanın devamında Halis Ağa’nın Ferit’i odasına kilitlemesi çiftin boşanmasının ertelendiğine dair en büyük ipucu gibi görünüyor.

Suna’nın düğün gününde Ferit’in Abi ile konuşması ve Seyran’ı görmek için konaktan kaçması, sadece Seyran ve Ferit’in değil, Abidin ve Suna’nın da aşklarından kaçabileceklerinin sinyallerini verir. Biz de öyle düşünüyoruz!

İşte Kingfisher’ın olaylı fragmanından gelen yorumlar:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Kingfisher’ın yeni bölüm fragmanını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

haberfelahiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu