Ekonomi

Corendon Airlines, Peakwork ile işbirliğini güçlendiriyor

Avrupa’nın tatil hava yolu Corendon Airlines, uluslararası ırk operatörleri ve OTA’lar tarafından kullanılan dinamik varyete paketlerinde tercih edilen bir dağıtım sistemi sunan Peakwork ile 2017 yılından bu yana iş birliğini artırıyor.

Geçtiğimiz yıllarda dijital altyapısını geliştirmeye, online satışlarını artırmaya ve optimizasyona odaklanan Corendon Airlines, dijital platformlarla entegrasyon iyileştirmeleri ile bu kanallarda performans artırıcı çözümler geliştirmeye devam ediyor. Havayolu, alternatif teknoloji altyapı iştirakleri sayesinde uluslararası medikal operatörler, meta arama kanalları ve OTA’lar ile işbirliklerinin kapsamını genişletmeye ve satış ağını güçlendirmeye devam ediyor.

Peakwork’ten Corendon Airlines’a Ziyaret

Yıl sonu değerlendirme toplantısında, Corendon Airlines yöneticileri, Peakwork yöneticilerinden Uçuş Satınalma Müdürü Christian Andersen ve Uçuş Proje Müdürü Tobias Loos ile havayolunun Antalya’daki genel merkezinde şirketin faaliyetlerini görüşmek üzere bir toplantı düzenlendi. 2022 yılı performansı ve gelecek yıl gerçekleştirilecek projeler.

Dinamik tip paketlerde en gelişmiş dağıtım teknolojilerini sunan Peakwork ile 2017 yılından bu yana sürdürdüğü iş birliği kapsamında, Corendon Airlines’ın dinamik paket bilet satışlarının büyük bir bölümü Peakwork dağıtım altyapısı üzerinden sağlanmaktadır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu