Teknoloji

Epic Games’in bu hafta 339 TL’lik üç oyununu ücretsiz kazanmayı unutmayın!

 
Her hafta ücretsiz oyun ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. Bu hafta spor aksiyon oyunu Against All Odds, yarış oyunu Horizon Chase Turbo ve platform macera oyunu Kao the Kangaroo’yu Epic Games kitaplığına kalıcı olarak ekleyebilirsiniz. Oyunlara 11 Mayıs Perşembe saat 18:00’e kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 
Gelecek hafta, The Sims 4 The Daring Lifestyle genişleme paketi oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.
 
Her şeye rağmen
 
 
 
Bitiş çizgisine kadar ölümcül bir koşu yarışında diğer on sporcuya katılacağınız oyunda çeşitli zorluklar biz oyuncuları bekliyor. Bir yanda eğlenceli bir yanda şiddet içeren kısımlar bize aktarılmış. Oyun renkli bir grafik stiline sahiptir.
 
– Epic Games sayfası
 
Kanguru Kao
 
 
 
Destansı bir yolculuğa çıkabileceğimiz bu yapımda platform macera ve aksiyon deneyimi bizleri bekliyor. Çeşitli yeteneklerde ustalaşabileceğimiz ve ilginç ortamları keşfedebileceğimiz oyunda Kao adlı karakteri kontrol ediyoruz.
 
– Epic Games sayfası
 
Ufuk Takibi Turbo
 
 
 
Horizon Chase Turbo, 80’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran oyunlardan ilham alan bir yarış oyunudur. Klasik arcade oynanışı, oyun içerisinde oyunun dibine vurabileceğimiz çeşitli modlar ile bizlere sunuluyor.
 
– Epic Games sayfası

kesaphaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu