Haber

İYİ Parti’den AK Parti’ye katılan meclis üyeleri için rozet takma töreni düzenlendi.

İYİ Parti’den AK Parti’ye katılan meclis üyeleri için Ümraniye’de rozet takma töreni düzenlendi. Törende konuşan AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, “Türkiye’yi her alanda dünyanın lider ülkesi yapmak için mücadele edeceğiz. Bu mücadeleye her zaman dua eden, aktif katkı sağlayan kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.”

İYİ Parti’den AK Parti’ye katılan meclis üyeleri için rozet takma töreni AK Parti Ümraniye İlçe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tören öncesinde üyelik beyanını dolduran meclis üyelerine rozetleri AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım tarafından takıldı.

Rozet takma töreninde konuşan Kabaktepe, “Türkiye’yi her alanda dünyanın lider ülkesi haline getirmek için çaba göstereceğiz. Bu çabaya her zaman dua eden, aktif katkı sağlayan kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Bu kurumlar kalıcı kurumlar değil. bireyler değil, temsil ettikleri anlamla kalıcı kurumlardır.Bugün AK Parti ailemize Sayın Murat Bey’in şahsında katılmanız bizim için çok büyük anlam ve değer ifade ediyor.Cumhurbaşkanımız AK Parti’nin parti olduğunu sürekli dile getiriyor. milletin, Türkiye’mizin partisidir, Türkiye’deki 81 il ve ilin partisidir, tüm illerimizdeki farklı etnik grupların bir aile gibi bir araya gelerek bu vatan için bu bayrak için birlikte çalışabilecekleri bir zemindir. Sizler bu zemini güçlendirmek açısından büyük bir değer kattınız. Çünkü biliyoruz ki geleceğimizi birlikte inşa edebiliriz. Cumhurbaşkanımızın hedeflediği Türkiye Türkiye’dir. “21. yüzyıl dediğimiz çalışmada bu birlik ve beraberlik çok önemlidir. yani bizi ilk 10 ülke arasında ilk 3’e sokacak çalışmanın içindeyiz” dedi.

Törene katılan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Diğer milliyetçi ve muhafazakar partilerde Güzel Murat kardeşlerim gibi insanların olduğunu biliyorum. Yüzde 65-70’inin milliyetçi olduğu Türkiye coğrafyasında aslında bir bütün olmamız lazım. ve muhafazakarlar oluşur. Biz bunu hep söylüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız hizmetine çok emek verdi.” “Buna rağmen neden Türkiye’de oyların yüzde 70’ini alamıyoruz? Bunu bir araya getirmemiz lazım, tüm kalbimizle bu kardeşleri birlik ve beraberlik içerisinde buluşturmamız lazım. Ümraniye’de başlayan bu şeyin yaygınlaşmasını diliyorum. İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerinde” dedi.

Törene Kabaktepe ve Belediye Başkanı Yıldırım’ın yanı sıra AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya katıldı. – İSTANBUL

dogubayazithaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu