Teknoloji

Jahrein’in Deterjan Piyasasının Reklamını Yaptığı Açıklandı Twitter’da Bir Kadına Hakaret Ediyor

Vatandaşları dolandırdığı ortaya çıkan Deterjan Pazarı adlı şirketin reklamlarında Jahrein lakaplı Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç’un yer aldığı öğrenildi. Gündem olan bu gelişmenin ardından Jahrein, ‘Neden dolandırıcı bir firmanın deterjan reklamında oynadınız?’ diye soran bir bayana hakaret etti.

Bildiğiniz gibi Süleyman Kocabaş’ın kurduğu ve birçok ünlü ismin reklamlarında yer alan Deterjan Pazarı adlı şirketin binlerce vatandaşı dolandırdığı ortaya çıktı.

Firma, “Bu tozu bu fiyata alın, yoğurun ve top yapın. 95 gün kuruduktan sonra bize 3 katı fiyatına satın” vaadiyle vatandaşları kandırdı.

Birçok ünlü isim de sosyal medya hesaplarında Deterjanpazarı.com’un ürünlerini tanıtmış ve reklam filmlerinde rol almıştır.

Bu isimlerden birinin Jahrein lakaplı Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç olduğu ortaya çıktı. Jahrein’in Instagram hesabında şirketle ilgili bir safsata çalışmasını tanıttığı görüntü sosyal medyada gündem oldu.

Deterjan Market’in reklamını yaptığı ortaya çıkan Jahrein, katıldığı bir yayında sorulara da aşağılayıcı cevaplar verdi.

Jahrein kendi kendine “Neden bir dolandırıcı şirketin deterjan reklamında oynadın?” diye sordu. Sorusunu soran bir bayanla dalga geçti ve hakaret etti.

Yayını buradan dinleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu