Yaşam

Jane Birkin’in son gününde yalnız kalmak istediği ortaya çıktı

Oyuncu ve müzisyen Jane Birkin Pazar günü vefat etti. Fransız medyası, bir süredir kanserle mücadele eden Birkin’in Paris’teki evinde son saatlerine ilişkin detayları paylaştı.

Yakın çevresine sahnelere dönmek istediğini söyleyen Birkin’in, normal hayatına dönmek istediği için bakıcılarla dolu bir evde olmaktansa geceyi yalnız geçirmeye karar verdiği ve iki yıl sonra ilk kez Cumartesi gecesi evde yalnız kaldığı öğrenildi.

“YALNIZ KALDIĞI TEK GECE SON GECESİYDİ”

Çarşamba günü evine girmeye çalıştığı ortaya çıkan Birkin’in, hırsızların girmeye çalıştığı sırada bir arkadaşıyla birlikte evde olduğu ve hemen polise haber verdikleri bildirildi. Cumartesi gecesini yalnız geçirmek isteyen Birkin’in ailesi de hırsızlığa rağmen açıklama yaptı.

Birkin’in ailesi, “Jane Birkin, hastalıkla 16 yıl süren şiddetli savaşın ardından vefat etti. Eylül 2021’de beyin kanaması geçirdikten sonra ailesi ve harika bakıcıları sabah akşam yanındaydı. Birkaç gün önce yeniden yürümeye başlamıştı ve konserlerini organize etmek için can atıyordu. Yalnız kalacağı tek gece son gecesiydi. O kadarını verdi” dedi.

Birkin’in menajeri Olivier Gluzman, Birkin’in kızları Charlotte Gainsbourg ve Lou Doillon adına yaptığı açıklamada, müzisyenin doğal sebeplerden öldüğünü söyledi.

mazgirthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu