Teknoloji

Naughty Dog ekibinden üzücü haber: The Last of Us Multiplayer ertelendi!

 
Uncharted, Crash Bandicoot, The Last of Us ve daha çok bilinen Naughty Dog ekibi hayranlarını üzen bir haberle geldi. Grup, şu sıralar üzerinde çalıştıkları The Last of Us’ın çok oyunculu projesi için yapacakları çok iş olduğunu ve bu kapsamda çıkışının erteleneceğini açıkladı. Ayrıca stüdyo, duyurulmayan bir “tek oyunculu” proje hakkında da açıklama yaptı.
 
Grup, iki farklı proje hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
The Last of Us oyun serileri ve dizileriyle birlikte büyük bir ivme yakalayan Naughty Dog, bu dünyayı genişletmek için çeşitli projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu bağlamda şu sıralar The Last of Us’ın çok oyunculu deneyimi üzerinde çalışıyor. Ancak ekip, bu projenin beklenenden daha geç yayınlanacağını açıklıyor. Bu bağlamda hayranlarını bilgilendiriyor:
 
“The Last of Us’ın çok oyunculu projesi hakkında daha fazla ayrıntı duymak için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Stüdyomuzun şu ana kadar yaptıklarından gurur duysak da, geliştirme sürecimiz devam ediyor. Şu anda size haber veriyoruz. mevcut çok oyunculu proje için üzerinde çalışılacak kısımlar ve hepsi bu.Oyunu oynamak için daha fazla zaman harcamak istiyoruz.
 
 
 
Öte yandan grubumuz yepyeni bir tek oyunculu deneyim üzerinde çalışıyor. Mevcut projelerin yanı sıra bu yeni proje üzerinde de çalışmalarımız devam ediyor. Yakın gelecekte sizinle daha fazla ayrıntı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”
 
Açıklama ile birlikte mevcut çok oyunculu projenin daha sonra çıkacağını ve mevcut proje dışında tek oyunculu bir proje üzerinde çalıştıklarını öğreniyoruz. Geliştirici grubun bu süreyi uygun şekilde değerlendirmesini ve bu bağlamda en yeterli deneyimi sağlayacak oyun ve oyunları bizlere sunmasını umuyoruz.
 

https://twitter.com/Naughty_Dog/status/1662166716892479488

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu