Teknoloji

Resident Evil 2 ve Resident Evil 7: Biohazard da Apple Cihazlarına Geliyor

Resident Evil 4 Remake ve Resident Evil Village sonrasında, Resident Evil 2 ve Resident Evil 7: Biohazard da Apple cihazlarına geliyor. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Dragon Age: The Veilguard Duyuruldu! Bu Yıl Geliyor


Eylül ayının sonlarına doğru gerçekleştirilen Apple etkinliği sırasında, Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 ve iPhone 15 modelleri ve ayrıca büyük bütçeli oyunların da seçili iPhone 15 ve iPad modelleri için satışa sunulacağını öğrenmiştik. Şimdiye kadar Death Stranding Director’s Cut, Resident Evil 4 Remake, Resident Evil Village ve Assassin’s Creed Mirage çıkmıştı.

Capcom tarafından yapılan duyuru ile Resident Evil 2 ve Resident Evil 7: Biohazard da iPhone 15 Pro, M1 ve daha güncel çipli iPad Pro ve Mac cihazlarına geliyor. Verilen bilgilere bakılırsa, son üçlemenin ilk oyunu için verilen tarih 2 Temmuz 2024 iken Resident Evil 2 için şimdilik bir tarih verilmiş değil.

Bugün itibarıyla ön-siparişe açılacak olan Resident Evil 7: Biohazard, içeriğinde ücretsiz Not A Hero içeriğiyle gelecek. Tercihen sonradan Banned Footage Vol. 1 ve Vol. 2, End of Zoe, Madhouse zorluk seviyesi, beşli jeton seti ve hayatta kalma paketi içeren Gold sürümüne yükseltme imkanınız da olacak. Ayrıca satın alım öncesinde, her iki oyunun da açılış kısmını görebilmeniz için birer demo da yayınlanacak.

Son olarak, iPhone 15 Pro, iPad Pro ve Mac bilgisayarlar arasında çapraz aşama kaydetme sistemi olacak. Bunun dışında, düşmana nişan almanız durumunda belirli bir süreliğine otomatik olarak ateş etmeyi sağlayacak Auto Fire özelliği olacak iken uyumlu Bluetooth kontrolleri de desteklenecek. Bu vesileyle, eğer telefon kontrolleri size rahat gelmez ise alternatif bir seçeneğiniz olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu