Haber

TFF-Denizbank işbirliği 3 yıl daha uzatıldı

İSTANBUL (İGFA) – Yenilenen sponsorluk sözleşmesi DenizBank Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle imzalandı. İmza töreninde konuşan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Federasyonun Türk futbolunu kalıcı ve sürdürülebilir başarılara taşımak ve marka değerini yükseltmek için çalışmalarını sürdürürken; Bu hedeflere ulaşılmasında doğru ve güçlü iş birliğinin büyük önem taşıdığını vurgulayarak, “Şanlı Cumhuriyetimizin ve Federasyonumuzun 100. yılında futbolumuzu ileriye taşıyacak adımlar atmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda Türk futbolunun her zaman yanında olan ve değerli takviye ve yol arkadaşlarıyla yanında olan DenizBank ile sponsorluk anlaşmamızı 3 yıllığına yeniliyor ve iş birliğimizi daha da güçlendiriyoruz. DenizBank, bugün imzalayacağımız yeni anlaşma ile eMilli Grubumuz ile Erkek Milli Kurma ve Kadın Milli Takımlarımızın ana sponsoru oldu.” söz konusu.

Sponsorluk anlaşması için DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eden TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, “DenizBank ile yapacağımız bu yol arkadaşlığı; Erkekler A Milli Takımımızın 2024 Avrupa Şampiyonası Avrupa Elemeleri’nde kendi kümesinden çıkarak Almanya’da yapılacak finallere katılmasında ve Türkiye’de en yüksek skoru elde ederek 3 sıra yükselen Bayanlar A Milli Futbol Grubumuzun, Ekim ayından bu yana aldığı sonuçlarla dünya sıralamasında bu başarısını yükselterek sürdürüyor. itici güç olacaktır. Dünyada hızla gelişen ve ülkemizde de büyük ilgiyle takip edilen eFootball’u ileriye taşımak açısından eMilli Takımlarımızın da çok değerli bir alan olduğuna inanıyoruz. FIFA’nın düzenlediği ve Milli Takımımızın da yer aldığı Dünya Kupası Elemeleri’nde Denizbank’ın desteğini alarak ülkemizi gururlandıracak sonuçlar alacağımızı umuyorum.” sözlerini kullandı.

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, bahisle ilgili yaptığı değerlendirmede, sporun gelişmesini ve geniş kitlelere ulaşmasını milli bir misyon olarak benimsediklerini ve başta dört büyükler olmak üzere tüm futbol sektörünün temellerini kesintisiz olarak sürdürdüklerinin altını çizdi. Türk sporunun uçağı ve lokomotifi olan Türkiye Futbol Federasyonu ile 3 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu ile temel kadromuzla başlattığımız iş birliğinin kapsamını Türkiye ile genişletmekten mutluluk duyuyoruz. dijitalleşen dünyada sporun geleceği eFootball’a desteğimizi şimdi 2024 Avrupa Şampiyonası ve 2026 Dünya Kupası’na çevirdik” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu