Yaşam

TV100 ile yollarını ayıran Usta Gazeteci Uğur Dündar Yeni Adresini Açıkladı!

Uzun yıllar birçok yayın kuruluşunda görev yapan usta gazeteci Uğur Dündar, Türkiye’nin önde gelen araştırmacı gazetecilerinden biridir. Yıllar önce yaptığı Arena programıyla adından söz ettiren Uğur Dündar, bu program sayesinde birçok ödül de kazandı. Nisan ayı ortasında TV 100 ile yollarını ayıran Uğur Dündar, yakında Sözcü Televizyonu’nda programlara başlayacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Kariyeri boyunca birçok gazete ve televizyon kanalında görev yapan Uğur Dündar, 2008 yılında üstlendiği ve büyük bir başarıyla sürdürdüğü Star Televizyon Haber Küme Başkanlığı görevinden Ekim 2011’de istifa etti.

Bugüne kadar birçok yayın kuruluşunda misyonerlik yapan Uğur Dündar, Ekim 2013’ten Nisan 2019’a kadar Halk TV’de hazırladığı “Halkın Arenası” programını sundu.

Arena programıyla sayısız ödül kazanan Türkiye’nin önde gelen gazetecilerinden Uğur Dündar, Aralık 2019’dan Nisan 2022’ye kadar “Demokrasi Arenası” programıyla Tele1 ekranlarındaydı.

Son olarak Ocak 2023’ten bu yana TV100’de “Haftanın Panoraması” programıyla yayın yapan Uğur Dündar, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından duyurdu.

Uğur Dündar, nisan ayı ortasında kanaldan ayrıldığını “‘Haftanın Panoraması’ programını yaklaşık 3 aydır ekrana getirdiğimiz TV100 kanalından sevgili kardeşim Mine Özbek ile ayrılma kararı aldık. “.

Şimdi ise Sözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapan başarılı gazeteci, Twitter hesabından Sözcü Televizyonu’na katıldığını duyurdu.

Ben Uğur, geliyorum!

haberdargecit.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu