Haber

Üçler Döner’in Sahibinden Mustafa Kemal Atatürk’e Hakaret

Üçler Döner’in sahibi Hacı Mustafa Atmaca sosyal medya hesabını açtı. Canlı yayında Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına hakaret etti.

Erzurum’da Üçler Döner isimli restoranı olan ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken “Hacı Dönerci” lakaplı Hacı Mustafa Atmaca, 10 Kasım’da şok bir hamle yaptı.

Aykırı’nın haberine göre TikTok’ta yaptığı canlı yayında Osmanlı İmparatorluğu ile Türkiye Cumhuriyeti’ni karşılaştırırken Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını hedef aldı.

Osmanlı’nın toprak kaybetmediğini iddia ederek “Erzurumlu Hacı Dönerci” lakabını da kullanan Hacı Mustafa Atmaca, canlı yayında söylediği sözlerle büyük tepki çekti. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına işaret ederek, “Osmanlı toprak kaybetmedi, laikliği getiren köpekler toprak kaybetti.”

Bu arada birçok kullanıcının Atatürk’ü hedef alan kişiye tepki mesajları gönderdiği görüldü. Kendisine tepki gösteren kullanıcılara “Siz laikler İsrail’e gideceksiniz” diyen Hacı Mustafa Atmaca, canlı yayında birçok kişiyi engelledi ve tepkilere dayanamayınca yayını sonlandırdı.

haskoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu