Teknoloji

İkinci Nesil Toyota C-HR Böyle Görünebilir!

Japon otomobil devi toyota 2016 yılından bu yana aktif olarak satışını yaptığı C-HR modelini yeniliyor. İlk nesli ile dikkatleri üzerine çeken küçük crossover, yeni nesli ile de ön plana çıkacak gibi görünüyor. kuyu yenilenen C-HRNasıl görünecek?

Toyota bugün yaklaşmakta olan yeni otomobilini duyurdu kavram düzeyinde paylaşılan fotoğraflar Paylaşılan görseller, ikinci nesil C-HR’ın selefine göre çok daha yakışıklı olacağını gözler önüne seriyor. Aracın genel hatları korunacak olsa da yepyeni far tasarımı ve hatları gelecekten olduğu gibi görünmesini sağlıyor gibi görünüyor. Bu ortada, kavram dediğimiz şeye bakmayın. Toyota konsept dediği tasarımları genel olarak seri üretimde olduğu gibi kullanıyor.

İkinci nesil Toyota C-HR ile tanışın

Toyota, yeni nesil C-HR’nin konsept tasarımını açıkladı. C-HR Prolog Konsepti‘. elektrik olabilir şeklinde yorumlayabilirsiniz ama bu noktada diyebileceğimiz bir şey yok. Çünkü Toyota’nın aracın teknik özellikleriyle bir ilgisi yok. söylemedi.

Toyota C-HR sadece ön tasarımıyla değil, sırt tasarımı ile Aynı zamanda dikkat çekici bir crossover olarak karşımıza çıkacak. Çift sıra aydınlatma ile donatılan otomobil, gerçek bir kıvrımlı tepe şeklinde yükselen ince şeritlerle destekleniyor. İkinci nesil C-HR, olduğu gibi yayınlanırsa çok konuşulacak gibi görünüyor.

Bu ortada; Toyota Türkiye, ikinci nesil C-HR’yi şimdiden satıyor. hazırlıklara başlamış olabilir belirteyim. Çünkü Toyota Türkiye’nin sitesine gittiğimizde C-HR satışlarının bittiğini görüyoruz. Birkaç ay içinde tanıtılacak olan ikinci nesil C-HR, Türkiye’ye de gelecek . O zaman fiyatın ne olacağını göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu